Phone: 0850-466-01-54
Email: info@visitick.com
Farkındalık Zirvesi
Farkındalık Zirvesi
Bilet Adı Açıklama Fiyat
Kayıt Kapalı Ücretsiz Sertifikalı Ücretsiz

İstanbul Teknik Üniversitesi Denetim ve Danışmanlık Kulübü tarafından düzenlenecek olan Farkındalık Zirvesi için  geri sayım başladı! Bu yıl üçüncüsü  düzenlenecek olan Farkındalık Zirvesi 12-13 Aralık 2018 tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi’nde!


2 GÜN, 14 OTURUM, 8 SEKTÖR!


Farkındalık Zirvesi, sürekli  gelişmekte ve değişmekte olan iş dünyası hakkında daha bilinçli bir öğrenci ve mezun kitlesi oluşmasına katkı sağlamak amacıyla “Değişimin Yönetimi” temasıyla sizlerle olacak.


İki gün sürecek olan organizasyonda Denetim ve Danışmanlık, Bankacılık, FMCG, İlaç, Otomotiv, Ev Aletleri, Dijital Pazarlama, E-Ticaret ve gibi sektörlerden önde gelen isimlerin tecrübelerinden faydalanarak kendi yol haritanızı oluşturabilirsiniz. İş dünyasının liderleriyle birebir iletişim kurma imkanı yakalayıp, şirketleri ve prensiplerini daha yakından tanıyabilirsiniz.


QNB Finansbank ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan zirvede şirketlerin çeşitli departmanları hakkında üst düzey yöneticilerin sunumlarıyla bilgi sahibi olabilir ve kendi kariyerinizi şekillendirmeye başlayabilirsiniz. 


Etkinliğe kendini geliştirmek isteyen herkes; okul, bölüm ve sınıf ayırt etmeksizin davetlidir. Etkinlik tüm katılımcılara ücretsiz olup, etkinlik sonunda her gün en az 3 oturuma, toplamda 8 oturuma katılım gösteren herkese sertifika verilecektir.