Phone: 0850-466-01-54
Email: info@visitick.com
İntroduction to the Competitive Programming
İntroduction to the Competitive Programming
Bilet Adı Açıklama Fiyat
Kayıt Kapalı Ön Kayıt Kararsız katılımcı bileti Ücretsiz
Kayıt Kapalı VIP Organizyon Ekibi Ücretsiz
Kayıt Kapalı Standart Kayıt Standart giriş bileti Ücretsiz

Sadık Ekin Özbay Lise öğretimini tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğini kazandı. Hazırlıkta okurken rekabetçi programlama ile tanıştı. Kendini bu alanda kendini geliştiren Özbay 2018 senesinde Romanya ICPC SEERC'de İTÜ'yü ve ülkemizi temsil etti. Daha önce IEEExtreme Türkiye Kampı 2019 ve inzva olmak üzere bir çok etkinlikte insanları rekabetçi programlama ile tanıştırıp onlara bu yönde yardımcı olan Özbay'ı 2 Mart'ta okulumuzda ağırlayacağız.

Günlük hayatta karşılaşabileceğimiz bilgisayar bilimi problemlerini daha kolay analiz edip çözmemizi sağlayacak bir eğitim olacak. Ayrıca öğreneceğimiz konular bilgisayar biliminin temelleri olacağı için bu temelleri güzelce oturttuktan sonra katılımcılar daha kolay bir şekilde mülakatlara ve derslere odaklanabilecekler

Saat 9:00-13:00 saatleri arasında çeşitli algoritmalar hakkında eğitimler verilip, 14:00-17:00 saatleri arasında o gün öğrendikleri algoritmalarla ilgili soruları içeren yarışma yapılacak, günün son bölümü olan 17:00-18:00 saatleri arasında ise yarışma sorularının çözümleri yapılarak eğitim sonlandırılacak.