Phone: 0850-466-01-54
Email: info@visitick.com
DEPREM AFETİNE HAZIR MIYIZ?
DEPREM AFETİNE HAZIR MIYIZ?
Bilet Adı Açıklama Fiyat
Kayıt Kapalı DEPREM AFETİ Ücretsiz

Yoshinori Moriwaki kimdir? 

Yüksek Mimar Yoshinori Moriwaki Malezya' daki Petronas İkiz Kulelerinin ve Japonya' da bulunan dünyanın en uzun asma köprüsü AKASHI' nin inşaatını yapan Hazama Ando Corporation firmasının İstanbul Şubesi Genel Müdürü ve Japonya Yurtdışı İnşaat Şirketleri Derneği Türkiye Şubesi Genel Sekreteridir. 


Japonya' nın deprem bölgesi olan SENDAI' de 13 yıl uzman olarak görev yapmış olan Moriwaki, 25 yıldır Türkiye' de yaşamaktadır. Japonya Yurtdışı İnşaat Şirketleri Derneği adına  Marmaray  ve İzmit Körfezi Geçiş Köprüsü projelerindeki denetim görevlerinin yanı sıra; 1990 yılında Swiss Otel Projesi YKK Fermuar Fabrikası, Çerkezköy- Honda Otomobil Fabrikası, Şekerpınar- Toyota Fabrikası, Adapazarı- Toyotasa Acil Yardım Hastanesi gibi bilinen projelerde imzası bulunmaktadır. Japon Otomotiv sektörünün Türkiye' de yapmış olduğu yatırımların hemen hemen hepsinde görev almıştır. 

Türkiye' nin pek çok ilinde bir çok eğitim kurumu ve sivil toplum kuruluşlarının organizasyonlarında bilgilendirme semineri vermiş, kendini mesleğine adamış bir Türk-Japondur.