Phone: 0850-466-01-54
Email: info@visitick.com

Visitick Nedir?

Visitick, organizatörlerin daha kolay etkinlik yönetip bilet satışı gerçekleştirdiği ve katılımcıların kişiselleştirilmiş tercihlerine göre etkinlik bulduğu bir pazar yeri olarak katılımcılar ile organizatörleri tek bir çatı altında toplayan mobil ve web tabanlı çalışan bir sistemdir.

Etkinlik biletini nasıl alabilirim?

Katılmak istediğiniz etkinliğe ait sayfada “Kayıt Ol” a tıklayarak biletinizi alabilirsiniz. Etkinlik ücretli ise ödeme bilgilerinizi girip biletinizi alabilirsiniz. Ücretsiz ise bilgilerinizi girip hemen biletinizi alabilirsiniz. Visitick’e üye olarak her seferinde kişi ve ödeme bilgisi girmeden kolayca birkaç adım da istediğiniz etkinliğe ait bilete sahip olabilirsiniz.

Biletime nasıl ulaşabilirim?

Aldığınız biletlere ulaşmanın bir çok yolu var; biletiniz visitick mobil uygulamasında “Biletlerim” sekmesinde , SMS ile telefonunuzda, e-posta ile elektronik posta kutunuzda veya “Kayıt Ol” işleminden sonra ekranda çıkacak biletinize ait Kare kodun ekran görüntüsünü alarak biletinizi çok yönlü olarak saklayıp ulaşabilirsiniz.

Etkinliklere nasıl ulaşabilirlm?

Visitick olarak amacımız, sizin bir daha sıkılmamanız ve bunu engellemektir. Visitick ana sayfasında öne çıkarılarak gösterilen etkinlikler özellikle bizim tarafımızdan seçilen etkinliklerdir. Trend olan etkinler ve daha fazlasına ulaşmak için kategorilerden ruh halinize uygun kategoriyi seçebilirsiniz. Arama seçeneği ile etkinlikleri fiyatlarına, bulundukları yere, tarihine, etkinlik adına, konumunuza, organizatörüne göre etkinlikleri listeleyebilir ve sizi tanıyan yeni nesil yapay zeka içeren sistemimiz ile ana sayfanızda etkinlik önerileri alabilirsiniz.

Geri ödemeler nasıl oluyor?

Visitick, organizatörler ile katılımcıları buluşturan bir etkinlik pazaryeridir. Geri ödeme ile ilgili kurallar her etkinlik için farklılık göstermekle beraber, organizatörler karar vericidir. Katılacağınız etkinlik ile ilgili geri ödeme hakkında bilgi almak için ilgili etkinlik sayfasından direk organizatör ile irtibata geçebilirisiniz.

Etkinlik yöneticisi ile nasıl irtibata geçebilirim?

Katılacağınız etkinlikle ilgili her türlü sorunuzu direk olarak organizatöre sormak için katılacağınız etkinliğin sayfasında “Etkinliği Düzenleyen” kısmında ilgili organizatörün iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Etkinliğe katılmak için

Her hangi bir etkinliğe katılmak için üye olmanıza gerek fakat her seferinde bilgilerinizi tekrar girmek zorundasınız. Üye olarak yada Facebook hesabınızla bağlanarak biletlerinizi visitick hesabınızda saklayabilir, istediğiniz etkinliklere ait biletleri sepetinize atarak birkaç tıkla yerinizi ayırtabilirsiniz.

Etkinlik yöneticileri visitick kullanmak için ne kadar öderler?

Visitick’i kullanmak ve etkinlik oluşturmak ücretsizdir. Ücretli etkinliklerinize ait biletlerin satışını gerçekleştirmek, komisyon oranları ve fiyatlandırma için lütfen bizimle iletişime geçiniz.(info@visitick.com )

Nasıl etkinlik oluşturabilirim?

Ana sayfanın üst tarafında yer alan “Kayıt Ol” butonuna tıklayarak organizatör kaydınızı gerçekleştirdikten sonra hesabınızın onaylandığına dair bilgi maili ile birlikte size özel hesabınıza giriş yaparak “Etkinlik Oluştur” butonu ile etkinliğinize ait bileti ve kayıt sayfasını kolayca oluşturabilirsiniz?