Phone: 0850-466-01-54
Email: info@visitick.com

Etkinlik süreçlerin de karşılaştığımız problemleri bilişim teknolojilerini kullanarak kendimiz için çözümler üreten bir grup etkinlik yöneticisi ve yazılımcı iken, şimdi büyüyerek farklı ve yenilikçi çözümler ortaya çıkarıp sizlerle paylaşan mutlu bir ekip olmanın keyfini çıkarıyoruz. Bu keyfimiz ise; insanlara karşılığı olmayan “zaman” kazandırarak eğlencelerine daha çok vakit ayırmalarını sağlarken, kâğıt israfını ortadan kaldırıp çevre dostu bir sistem olmaktan geliyor.

Siz de bu ekibin bir parçası olmak istiyorsanız, tıklamaktan çekinmeyin.

Misyonumuz

İnsanlar etkinliklere katılırken kendilerini mükemmel hissetmek isterler, Visitick olarak bu mükemmeliyete aracı olmak için; hizmet verdiğimiz organizatörler, topluluklar ve kitlesel katılımın sağlandığı etkinliklere ev sahipliği yapan çözüm ortaklarımız ile karşılığı olmayan bir durum olan zaman kazandırmanın, yeni nesil etkinlik takip ve yönetim sistemini kullandırmanın mutluluğunu paylaşıyoruz.

Visyonumuz

Visitick, dijital biletleme ve etkinlik gösteriminde Dünya’da en çok kullanılan sistem olma yolunda çalışmalarına devam ederken, çözüm sunduğu iş ortaklarının etkinlik biletlerini hedef kitleye ulaştırarak karlılıklarını maksimum seviyeye çıkarmayı kendine amaç edinmiştir.